T550QVR04.3 CELL

| paneeli Malli | T550QVR04.3 CELL |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T550QVR04.3 CELL Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm |
| ääriviivat | 1221.9×690.75 mm |
| Pinta | Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 5000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 1.07B (10-bit) , CIE1931 74% |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 120Hz |
LCDs-Display.com on AUO T550QVR04.3 CELL: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO T550QVR04.3 CELL ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO T550QVR04.3 CELL: n pdf-lomakkeessa tai AUO T550QVR04.3 CELL: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO T550QVR04.3 CELL-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO T550QVR04.3 CELL ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO T550QVR04.3 CELL: n pdf-lomakkeessa tai AUO T550QVR04.3 CELL: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO T550QVR04.3 CELL-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T550QVR04.3 CELL"
- AUO T550QVR04.3 CELL
- T550QVR04.3 CELL-lomake
- T550QVR04.3 CELL-kuva
- T550QVR04.3 CELL hinta
- T550QVR04.3 CELL-jakelija

